Videti jedan post
Star 12.01.2021, 23:55   #6
gorancho
Početnik forumacije!
 
gorancho's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.02.2014
Mjesto: Beograd
Postovi: 37
Downloads: 21
Uploads: 1
Rekao HVALA: 3
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: GEM WK8SE, Technics KN3000
gorancho ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
@casper: ima ima, samo ne znam sta je sve potrebno da kolega moze da skida. Pretpostavljam da je nov. Ako nema download privilegiju, mislim da bi neka donacija pomogla 😁😁
"Kolega" je registrovan 2014. Bio je koliko je moguće aktivan, (teško je odgovoriti, uvek neko pretekne) uveli su besmislena pravila o mail adresi iako je moja bila sasvim korektna, ubacio sam drugu mail adresu, i nju su mi zabranili posle kraćeg vremena, kao nije od mog operatera, a adresa je od mog ličnog sajta, nevažno sada, i samim tim nisam želeo da se dalje objašnjavam.

Što se donacija tiče, i to sam uradio krajem prošle godine (pre 15ak dana) putem Paypal-a.

Nisam hteo da pitam kada ću dobiti "privilegiju" za download da se neko ne bi naljutio zbog tog pitanja i eto nemam je.

Toliko o meni.

Što se tiče KN 800, imam flopi. Ukoliko ne postoji na ovom sajtu kompatibilni ritmovi, neka mi neko ko zna upiše koji softver bi mogao da konvertuje. Kao i lokaciju tog softvera.

Hvala.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
Moje pretraživanje ne pronalazi ništa za KN800 osim linka koji sam postavio. Ima nešto materijala za KN2000 i KN5000 ali to neće svirati u KN800.
Video sam postojanje tog fajla al ne videh u opisu ništa za "narodnjake" pa rekoh da pitam za nešto drugo. Takođe videh u opisu "ritmovi i zvukovi" i želim da pohvalim autora što koristi pravu reč, ZVUKOVI a ne BOJE jer očigledno, retki sviraju zvuke a ostali se bave farbanjem, krečenjem, bojenjem...

Promijenjeno od gorancho (13.01.2021 u 00:21 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gorancho je offline   Reply With Quote