Videti jedan post
Star 08.05.2023, 23:50   #8
zokabeli
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2011
Postovi: 14
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
zokabeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Posle Rolanda G1000 presao sam na Korg pa 80 i imao svaki Korgov aranzer kako je koji izlazio (neke cak i po 2 primerka )Vrlo dobro znam kako je bilo i imam strpljenje ali ovo je prevrsilo svaku meru ....Bilo je dovoljno vremena da osmisle pa 5x i da ga dobro istestiraju pre nego sto su ga pustili u prodaju ...Znajuci za probleme sa OS sa svakom serijom nisam pozurio da kupim pa 5x prvi ..Skoro sam kupio i obzirom da sam prodao pa 4x zeleo sam da nastupim sa pa 5x sto pre ....Ali zbog njihovog neznanja ili nemara to odlazem i svi cekamo da poprave i unaprede neke stvari da bar moze da se radi ...A sve sto ocekujemo i zelimo i trazimo red bi bio i da nam izadju u susret jer cemu da smo skromni u zahtevima i ocekivanjima , nisu ni oni bili skromni u ceni za pa 5x ...Ako njih nije bilo sramota da bude ta cena i mi platili , zbog cega da se zadovoljimo mrvicama .Svi koji su imali pa 5x ili probali mogu da kazu da to jeste bolja platforma od pa 4x i ima poboljsanja ali ispada da je pa 4x jos uvek stabilniji i bolje resenje trenutno ..Ja sam morao da pozajmim pa 700 da nosim na svirke dok mnogo toga ne rese i ne srede ..A cekanje se oduzilo i vec to nije lepo i pocinje da smeta i nervira ..Ispada da mi je lakse i brze raditi sa pa 700 (brzi pretrazivac , brzi odziv stranica , rad u recordu itd .Tu ne treba da bude oprastanja i tolerancije Ekran na pa 5x je mogao biti bez onog ruznog okvira jednostavno ceo ekran pun kolor .Odziv mora da bude takav da leti sta pomislimo da je tu i odmah ...Pa sada mobilni telefoni brze rade od ovako skupe klavijature ...Volim Korga i sviram Korga ali pored te cinjenice i pohvale za sve sto je dobro treba reci istinu i uputiti sve kritike za ono sto nije da rade i poprave ...Ne zelim da sviram Medeli a primecujem da su se potrudili i da daju mnogo opcija za tu klavijaturu cak i vise od Pa 5x , Event , Genos ...Neka dobro razmisle i dobro se zamisle sta rade ...Pa 4x je trebao i ocekivalo se da ima bar jos jedan OS ali oni ne postuju kupce i ne mare za to ..Opcija Kaos na pa 4x je glupost najveca ali zato opcija Creator bot nije dovedena do kraja i nema mogucnost da se odredi u secenju od -do ...Ta opcija trenutno uopste ne postoji na pa 5x ...Jos na pa 3x Korg je rekao da sa mp3 moze da se pomeri vokal ...To je cista glupost i laz i obmana od strane Korga ...Moze ali to nije to i nema veze s vezom ....Ne razumem zasto mene ili bilo koga od vas treba da bude sramota da trazim i ocekujem najbolje ako sam kupio top aranzer i platio max.i visoku cenu .....Pa ispada da su vise nagradjeni oni koji kupe pa 600 , pa 700 ili Medeli ...Odnos ulozeno i dobijeno ...O tome pricamo i moramo da kazemo kako jeste

Promijenjeno od zokabeli (08.05.2023 u 23:53 sati)
zokabeli je offline   Reply With Quote