Videti jedan post
Star 27.07.2016, 09:23   #116
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nisam radio s iOSom, koristim andrioid i nikada mi se nije srušila aplikacija. Došlo je do pucanja veze ali aplikacija je uvijek bila stabilna. Različita su sučelja kod WIN, iOS i androida i koliko vidim samo kod androida nedostaju neke funkcije. Iako su i to djelomično popravili s novom verzijom aplikacije.
Za linkanje koje te na iPadu muči, pogledaj ovaj video
https://www.youtube.com/watch?v=jyEiP-5UOMg

@sashaa - imam jedno pitanje vezano uz pucanje veze. Kada mi se prvi put dogodilo na svirci da mi je veza pukla par puta, kod kuće sam malo proučio taj problem. Došao sam do zaključka da se to događa ako na X-air kanalu postoje još neke druge wifi veze. Zato prakticiram da prije paljenja instrumenata na svirci napravim scan svih kanala koji su prisutni. Ako se netko nalazi na "mojem", ja se preselim na neki koji je slobodan. Od tada (zadnjih 6 mjeseci) nikada mi veza više nije pukla. A sada pitanje. Obično sviram za manji broj ljudi, do max 100. Uskoro imam "ozbiljniju" svirku za oko 450 gostiju. Da li iz tvog iskustva ovo pucanje vezano uz broj uzvanika (broj mobilnih uređaja) i da li je vezano uz udaljenost iPada od box-a (kod mene je ta udaljenost uvijek 1 metar).

Pripremio sam router i upogonio sve s njim ali me jednostavno zanimaju tvoja iskustva. Nisam siguran da ću imati vremena eksperimentirati na svirci i prebacivati se iz jednog moda u drugi, a volio bih znati što me čeka.
casper je offline   Reply With Quote