Videti jedan post
Star 22.12.2015, 20:29   #109
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nisam mogao da izdržim a da se ne nadovežem. Kao prvo Belmo je izneo svoje mišljenje i svako ima svoj ukus. Pre bi rekao da se obradovao snimku više, i da je eto razlog više što mu je to onako zazvučalo... Preslušao sam Morisonove snimke i hvala mu na trudu. Jedini koji je približio zvuk maksimalno onome što želimo da čujemo... Drum sekcija u neku ruku mršava ( sada će sevati varnice), dosta ne ubedljiv ali ne u smislu jačine već punoće zvuka. Previše takno a oštro za moj ukus. Možda ima boljih opcija mada ne verujem. I opet taj auto fill... to mi neverovatno ide na živce, sačuvaj Bože. Dva displeja, ma nikad se neću pomiriti sa tim ni za devet života. Brate mili malo mi je dva displeja na dve klavijature pa mi treba sada tri... OK trezan i bez cimanja, mada nije uvek tako... Čovek pomeša pijan pedale u kolima a neće displeje... Sam oblik klavijature ( naravno da mi je i to važno) je očajan. Kao Yugo u početnoj fazi... Sve ćoškasto i kockasto. Tako ja gledam na to. Ako mi je klavijatura svidi, gledaćemo i funkcionalnost i mogućnosti, mada joj ni to nije jača strana... enkoder za ritam ( točkić tkzv), displeji mali, liči mi na nokiju 3310 ( na slikama). Naravno da ne ali eto daću sebi malo za pravo da karikiram nemojte mi zameriti. Tako ja vidim na to.
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio rolandx za ovaj koristan post:
sinisa (22.12.2015)