Videti jedan post
Star 11.02.2024, 12:05   #17
vasic.predrag
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.03.2018
Godina: 48
Postovi: 6
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
vasic.predrag ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od grico Pokaži Post
Hvala,Pošto sam cijeli život u Yamahi Korg mi je stran.Puno je Yamaha pojednostavnila stvari.Koliko god neki kudili YEM...ja bez tog programa nebi mogao,za 3 min središ šta te zanima.I možeš direkt sa sticka čitat ritmove i odma znaš na čemu si...Prije 20 tak god imao sam PA50 i od tada Roland od 2001 god samo Yamaha.
EK 50 mi za igru i učenje.
Zaista pokušao sam da ubacujmj više od 4,5 usera i nije učitalo.Pokušat ćemo opet.samo sam htio navest kako sam "riješio" problem.
Ništa, idemo dalje.ako ko ima neku caku,neku foru nek podijeli.mene je EK 50 oduševio
Neki navode da je EK 50 okrnjen PA50...Ja mu za sad ne nalazim mane...spoj yamahe sx 900 i ek 50 nije loše..
Al da se EK ne može sredit da ne zvuči dobro,može itekako...samo triba zagrijat stolicu..Polako ćemo...duga je zima
Mnogi greše što samo iskopiraju set od PA 50 na usb i pokusaju da ga ubace na EK50.U folderu Programs moze biti samo user 1 i 2 i user.dk.
U Style ukupno do 6 usera (96 različitih ritmova)ili prostije rečeno 2 standardna seta od PA50.
Ono što su me mnogi pitali da li čita semplove,odgovor je NE.Niti je realno očekivati u ovom cenovnom rangu tako nešto.
Kao i sve klavijature i ova iziskuje dosta rada i sredjivanja,softver ima dosta bagova.Pogotovo sa verzijom 2.1 gde su dosta menjali efekte i svako ko je sredjivao set list na predhodnoj verziji softvera to mora da radi iz početka.
Klavijatura čita i mp3 sa usb-a,ukupno do 99 fajlova.
Upustvo za ubacivanje seta ima kod mene na youtube kanalu.Kao i prezentaciju seta koji sam sredjivao za ovu klavijaturu.
vasic.predrag je offline   Reply With Quote