Videti jedan post
Star 13.02.2011, 12:16   #39
JOSIP.1
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.05.2008
Postovi: 21
Downloads: 94
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
JOSIP.1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo da podjelim svoje iskustvo sto se tice slajdera, radilo se o pa 50...

naravno da isto nije radio, a ja sam to rijesavao kao sto je kolega u postu gore napisao, nakon paljenja klavijature mute/unmute sva tri uppera, i onda ass slider proradi i dalje radi kako treba, odnosno nije bio problem da je slider bio pokvaren...

i tako sam ga koristio godinama jer mi dalje nije predstavljalo probleme...

kad sam odlucio prodat klavijaturu onda sam odlucio i popravit navedeni kvar, obzirom da nikakvo ucitavanje drugog globala ili seta nije pomagalo, a iz razloga da mi kupac ne rusi cijenu jer je klavijatura bila apsolutno ispravna, osim te sitnice...

problem rijesava ponovno ucitavanje OS, i factory resources, i nakon toga slider radi dobro, ali kad sam ucitao ponovno svoj set, opet se pojavio problem...

nakon toga sam napravio ponovno OS i vratio tvornicke postavke i ucitavao set pojedinacno u dijelovima, znaci prvo npr global, pa provjerim slider dali radi, pa onda user1 pa dali radi, pa user2.... pa tako skroz dok se ne pojavi problem...

uglavnom, meni je spojavio problem ucitavanjem user1 programa, po njemu sam pobrisao neke stvari koje ne koristim, i ponovnom ucitavanjem slider je radio u redu, odnosno problem je radio neki od user programa kojeg sam izbrisao...

nakon toga je i set dalje bio ispravan i slider je radio kako treba kad se klavijatura upali...

eto toliko...
JOSIP.1 je offline