Videti jedan post
Star 08.04.2019, 17:43   #12
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Zaboravili ste jednog vaznog clana, mog imenjaka @keyboards

Ja nemam nekih velikih zelja, meni je dosta i ovo sto vec imam. I pola toga ne koristim.
Recimo volio bi da wifi bude poveziv lagano sa svim uredjajima npr s mobitelom ili tabletom, a ne da funkcionira samo s YEM-om. Volio bi da mogu USB-om povezat mobitel i da ga genos prepozna kao vanjski disk tj USB. Bilo bi mozda dobro da se moze skrolati kroz te glavne ekrane pa da na jednom bude npr nesto kao setlist na Korgu, da jeenim klikom mozemo promjenit sve boje.
Od onoga sto bi promjenio je npr postavke za mikrofon i volakist budu preglednije i da se lakse mogu podesiti ti efekti, znate da je to razbacano na 3 mjesta pa treba bit carobnjak da se to podesi kako treba, ja sam se dobrano s tima namucio i na kraju sam resetirao na tvornicke i samo malo izmjenio nesto jer sto vise cackam jos vise pokvarim..
Onda npr zelio bi midi to style, da iz midija mogu napraviti style i naravno po mogucnosti da radi kako treba. O tom je bilo govora prija nego je Genos uopce izasao i na kraju smo ostali bez toga.
A sad naoravit nekakav ogroman popis mislim da nema smisla, ipak je Genos vrhunska klavijatura i nema se tu sta puno popravit, sve drugo je trazenje kruha preko pogace.

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline