Videti jedan post
Star 26.01.2019, 11:56   #6
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja sam @kema iz prvog posta razumio da bi on svirao priko midi fajla....u temi je objašnjeno šta je midi...al ako nisi solidno il dobro muzički potkovan teško će to ić...ako bi iša na transpose funkciju...zvuk gubi na kvaliteti odnosno nije vjerodostojan dok je recimo iz "prorodnog tonaliteta" takav kakav je...


Na nekim svirkama uvik će se nać neko ko se razumi i skužit će se da puštaš midije a još pogotovo ako nisi baš "usviran" skužit će se da i brljaviš nešto priko midija...a isto tako će ti se desit ako budeš svirao ekipa se digne plesat a midi završi za 3 min..šta ćeš onda !?...
puštat opet ispočetka...kuži se to !!!
u moje vrime kad bi svirali..mi smo znali Matu ili Linđo svirat cili jedan set..zato ako nešto planiraš sa sobom..moj savjet ti je da zagriješ stolicu i vježbaš...


midiji su bili moderni prije 10-tak godina...radila su ih neka dva brata iz Makarske onda su bili oko 4 eura komad...ne pratim to više...imam ih nekoliko..nekad i skinem koji al čisto iz znatiželje da vidim kako je napravljen....nekad sam ih i sam radio..imao sam i midi gitaru

naravno da ima onih midija koji su pušteni (pravljeni) priko styla to je smeće..a ima i onih extra "orginal"..al to je već druga tema
grico je offline   Reply With Quote