Videti jedan post
Star 01.10.2019, 00:10   #8
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Dell Pokaži Post
Već sam jednom negdje napisao, ko god misli da pod uticajem alkohola bolje svira ili pjeva grdno se vara. To što se dobije dojam da se bolje svira ili pjeva, to je nažalost samo dojam. Neka vas neko snimi, pa da vidimo.
Jedna-dvije čašice mogu malo pomoći u razbijanju treme i neznatno opustiti čovjeka, pa to može pomoći na tezgi. Ja kada popijem nekada na svirci, a to biva obično poslije ponoći, jednostavno se previše opustim, ruka ne sluša, a reakcije su usporene.
Definitivno se više ne napijam na svirkama otkada sam se jednom ranio gin-tonicom na jednoj svadbi. Sutradan su mi ovi iz benda rekli kako sam pjevao par nekih pjesama i ja se toga uopće nisam sjećao, što me je izbezumilo. Od tada samo lagani špricer.
Slazem se sa tobom. Ja recimo ne znam pit, pa ne pijem, a i ako se hocu "napit" onda krenem pit tek oko 2-3, a posto ne pijem cesto, dovoljno mi je 3 case gemista i ja lelujam...

Ja obicno kad sam pjevam i sviram, uzmem pelinkovac i airwawes zvake(ne znam zasto ali mi hlade grlo dok pjevam, bez njih ne mogu uopce pjevati), e s tom kombinacijom mogu sigurno 3-4-5 sati u komadu raditi(naravno uz ovaj pelinkovac podrazumijevam samo jednu čašu!)

Definitivno treba izbjegavati alkohol! To dvoje ne ide nikako... Jbg tu smo da pravimo feste i da napijamo druge, a ne sebe...

Sto se tice grla, najbolja ti je kadulja za to ili neki topli napitak, alkohol nikako ne!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (01.10.2019 u 00:12 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote