Videti jedan post
Star 18.11.2013, 01:07   #23
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne mislim da je OpenLabs prevazidjen, vec znam da je prevazidjen, a zasto... objasnio sam u proslom postu ali ponovicu. Nisu vodili pravilnu proizvodnu politiku i to ih je kostalo. Nisu obratili paznju na vrlo bitne stavke, sto je kasnije donijelo veoma velike poteskoce, kako na proizvodnom, tako i na distributivnom planu. Inace, da ne dvoumis, svojevremeno sam bio jedan od clanova prvog razvojnog tima, koji se doduse, vrlo brzo raspao, upravo radi toga sto pojedinci nisu shvatili da to nece ici kako su oni zamislili, a nisu bili spremni na kompromisna rjesenja. Tako se i desilo, OpenLabs je ostao u prikrajku, da sakuplja mrvice. Vise nije ni zasluzio.

Pogresno si ti mene razumio jer nisam imao namjeru da ocjenjujem ili poredim tvoj rad, to jest da procjenjujem da li si u stanju konkurisati ili srusiti nekakvu Yamahu ili Korga. Jedina svrha mojih postova je bila da ti dam do znanja da to sto radis zahtjeva daleko vise ulaganja, kako materijalnog, tako i radnog, pa cak i da bi samo napravio nekakav instrument po svom ukusu i potrebama. Kasnije sam ti samo skrenuo paznju, da ocigledno nisi Up to Date jer vec postoje uredjaji iz istog domena ali ogromnih performansi i to za vrlo pristojne cijene, pa se bojim da se ne isplati muciti se toliko ako to vec postoji. Cini se da je doslo do nesporazuma.

Promijenjeno od tranzit (18.11.2013 u 01:11 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote