Videti jedan post
Star 12.12.2009, 01:36   #8
aleksandar72
Odomaćeni član
 
aleksandar72's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.05.2009
Mjesto: 50° 07´ N 8° 41´ O
Postovi: 778
Downloads: 53
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 103 puta u 92 Postova
Instrumenti: ima ih vise..
Interesi: $
aleksandar72 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
aleksandar72 pošalji poruku preko MSN messengera aleksandar72 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

TC Helicon je stvarno jako dobra alatka ali posto je Rack sistem,vecinom se upotrebuje u studiju.Njegova (Desktop)konkurencija dolazi iz iste kuce i zove se Voice Live 2.Pogledaj ga na netu kad imas vremena,mislim da je bez konkurencije(svakako u njegovu klasu)
Inace Voice Works mozes da komadujes pomocu bilo kojeg MIDI sistema koji salje informacije procesoru,najbolje klavijaturom ako ga koristis u AUTO MODEu.Svakako da mozes pozivati presete pomocu foot controlera-switch(Up-Down).
Mozes da ga koristis "stand alone",bez keyboarda,tj manuelno.Mikrofon u njemu i izadjes stereo ili mono direktno u mikser.
Ali zasto sve to,kad postoji Voice Live 2 koji ima sve to u njemu a kvalitet ova dva uredjaja je skoro isti.I jedan i drugi imaju 24 Bit A/D konvertore 128 Oversampling Bitstream i odlicna predpojacala.
Kvalitet Performera(16bit) je van konkurencije,znaci prateci vokal se dosta prirodnije cuje kod TCja.
Imam Performera i znam o cemu pricam,ne da ne valja ali kvalitet konvertora je daleko bolji kod TCja.
Steta sto njegov sledbenik Vocalist Live 3D ne posedjuje manual key(kao kod performera)gde bi mogao u toku svirke,manuelano da postavis harmoniju.Inace bi bio dobra solucija!
Ne mogu da poverujem da mozes naci novog Performera,posto se vec godinama ne proizvodi??
Kad dajes 350 za performera,daj jos "stotku" i priusti sebi TC Helicon Voice Live

Pozdrav
__________________
"Why there is no such thing as RMS watts or watts RMS' and never has been"
aleksandar72 je offline   Reply With Quote