Videti jedan post
Star 07.11.2018, 13:55   #11
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Opa !?...sad smo i duple kolege ..znam šta govoriš...al nisam je ni mislio radit...čisto me onako ponijelo i napravio je...malo ljudi zna šta je brush il gardient tool...al dobro je...mislim da je čak bilo oko 10 layera..jer nijedna slika nije iz komada..slika sa slušalicama je izvučena sa youtuba iz spota Sreća...na onim notama ima nekoliko layera..jer je bila rupa između Malinkonija je dopisana..jer je Malinkonija izašla točno na moj datum i godinu rođenja....ma ok...zna se šta je "pjesnik" htio reći..slika je na zidu...i nek nje tamo u čast najvećeg !!!



Nego kad smo već kod toga...sad je ovo škakljiva tema..pa sad ne znam koliko je pametno da se otvori nekakva rasprava...sad se buka diže oko njega i "njegovih pisama"...al...Oliver nije autor nijedne pisme...
Npr..Cesarica (Gibonni)..Moj lipi anđele (Hari Rončević)..Oprosti mi pape (Zdenko Runjić) Kad mi dođeš ti (Vinko Barćot) itd itd...to su sve zapostavljeni autori baš zbog Olivera...jer je Oliver bio jedinsven...
Mislim da pratite šta se dešava sad oko toga..i moglo bi bit velikih cirkusa i **anja !?..lik i djelo je jedno a autorstvo je drugo...
Baš me zanima šta mislite o tome svemu ??
grico je offline   Reply With Quote