Videti jedan post
Star 24.10.2006, 16:43   #12
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ok puno hvala na odgovorima...A zašto je Korg ikako izdao X5D?...Ja da sam znao da je to tako Sr... od klaviature nikad ga nebi uzeo...zamisli imo samo M1 i za memory card sam tada još dao 300 DEM....Boje su mi se tako sviđale to ne mogu da opišem...Najslađa klaviatura koju sam imo...za mene je bila slađa nego Triton Classic ali ja konj,magarac,ma klošar reko fin X5D i manji,lakši a noviji...Meni "jarani" muzičari rekli da je bolji od M1 i ja dade čovjeku sve komplet za jedan Usra... X5D...svaka škola se plaća...zato prijatelji ako je klaviatura novija ne mora značiti da je bolja...za mene su TR i LE obične kante...Kako Korg ih izradio da naslede Trinity ili Classica ali to su jaja u poređenju sa predhodnicima...Zato nemojte kupovati novije stvari samo zato što su novije,prvo se uvjerite u kvalitet.Nekad je starija stvar mnogo bolja nego nova...isto tako VA-serija od rolanda za moje pojme su promašen razvoj...U mene jaran ima VA-7 al kaže da je G-1000 bolje zvučo...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote