Videti jedan post
Star 26.02.2014, 07:10   #9
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sto se tice Ebuy-a nekada nije moglo sada moze. Iz kine mozes naruciti. Moj drugar je narucio xenon svetla i neke jos stvarcice, mislim da je ako se ne varam do 70 eur za fizička lica bez carine. I naravno treba voditi racuna da je naglaseno da se dostava neplaća... ima opcija da se odabere sa leve strane ... Trebalo bi da plati u pošti nekih 300-400 dinara... pri preuzimanju. Samo sto putuje skoro 3 nedelje...
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od rolandx Pokaži Post
Tek da vam zaguliacm mastu ... Ova je prodata..... u medjuvremenu.

Uuuuu samo da javim da i u Nemačkoj ima prevaranata ! Moj kolega ( Wien - inace iz Smedereva)... Opekao se debelo. Korg Pa2xPro za 1100 eur, tražio mu je da uplati pa će poslati poštom, što je ovaj odbio. Odlucio je i da licno ode i preuzme... Imao je sta i da vidi. Nije klavijatura sa slike. Displaj je bio taman nije se videlo nista, nekoliko upalih tastera... Sto u oglasu nije naveo. Napisao je da je funkcionalan. Drugi od 900 evra ( pa2x) insistirao je na uplati, nije moguce licno doci jer ,, nije uvek kuci" , samo uplata pa ce poslati. Otprilike sam saznao kako funkcionise kupovina ali i kakvih prodavaca ima. Kada se prelistaju cene ispada kao i kod nas. Dakle sliku sto sam postavio , voleo bih da nisam... Ali sta je tu je. Ima jeftinijih za 100 - 200 evra ali se i kod nas moze naci ( pa2x 1600 evra) ... Moze moderator skloniti fotografiju da ne bude da hvatam zazubice pa i samom sebi... Sada uglavnom znam da i tamo nisu svi pošteni... Ko bi normalan prodao za 1000 evra jeftinije Ali dobro, idemo dalje.
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (26.02.2014 u 09:56 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
rolandx je offline   Reply With Quote