Videti jedan post
Star 11.01.2016, 04:53   #163
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.268
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ivangajic
Kad imate gotove ritmove i sa E2 i sa GW8 i sa BK5 i sa BK9 ste za manje od 10 sekundi spremni za svirku posle starta klavijature.
Koliko se secam meni je kolega Morison rekao da boje bolje izlaze na BK9 u odnosu na Bk5 u sta sam se i sam licno uverio.Zvuk na Bk5 je mutniji po nekom mom zapazanju a sto se dirki kod BK9 tice,jednom prilikom kolega Nesabend rece da su kao kod Guerrini harmonike.
A editovanje ritmova na Bk seriji a i na E-A7(citajuci manual) je vise za lenstine koji ce tudje ritmove samo prefarbati(moje licno misljenje) a ne za one koji ce praviti ritam od nule.ZASTO OVO KAZEM?
Jer se MFX-evi i ekvilajzeri ne nalaze u Composeru za ritmove(tamo se ritam cuje katastrofalno) vec u Make-up toolsu pa kad pravite ritmove necete odmah imati uvid kako to zvuci nego morate raditi napamet.
To je dobro kad imate stare ritmove ili konvertovane sa drugih klavijatura pa zelite da ih brzo modifikujete za svirku ne ulazeci u Composer a finese vam nisu mnogo vazne,ali je vrlo lose kad krecete od nule.Dakle nije za "mlade entuzijaste".
p.s.Vidim prodajes Fa06,jel zbog E-A7 "crko mikser"?
Boban010 je offline   Reply With Quote