Videti jedan post
Star 29.01.2007, 22:33   #5
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pozdrav druže i dobro došo na Yu-midi!
Ja koliko znam kod DX i V-serije ako ode baterija napišu se neka bezvezna slova i sve nešto zuji ili krešti...Zamjeni se 3V baterija,isklopiš memory protect,naloadaš boje i imaš mir...E G-serija NEMA baterije...Dakle 100% smijem tvrditi da je nema jer sam ga lično otvaro...U njega je FLASH ROM i baterija je odviše,dakle ionako ritmove moraš svaki put kad ga upališ ponovo loadati...E sad kod mene se dešavalo da je G-800 zakočio,one lampice za ritam (kod točka) sve 4 svjetle i ništa ne svira...Rešenja nisam našo pa sam ga samo ugasio,upalio i naloado...Moraš znati prijatelju da su to stare klaviature i spojevi na elementima (zalotani kontakti) kroz par godina oksidiraju i nemaju više takvog kontakta ko na početku...Moguće je u tome problem ili jednostavno da je neki dio kontrolnog čipa odkazo...Stvarno ti nebi znao više napisati osim toga da ga prodaš polako i skontaš neki noviji sinth-da je kompjuter odmah bi znao...pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote