Videti jedan post
Star 30.04.2009, 15:59   #24
exa
Početnik forumacije!
 
exa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: okolica Osijeka
Postovi: 13
Downloads: 139
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg Pa 50
Interesi: L R N P Zlato 2009
exa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Uf..kako mi promakla ova tema...?Kolega...nisi usamljen..ja se bavim ribolovom..tj.sportskim ribolovom.
Kada sam bila mladja...a to je bilo davno....smatrala sam ribolov,gubljenjem vremena i dosadom. 2006.g u Baranji se odrzalo Svjetsko prvenstvo..reprezentacija Srbije je osvojila 1 mjesto,onda sam shvatila da je to predivan sport..haha...kad osvojis medalju...jao..svi te ljube ,grle..itd.I tako ja rijesila otici u te vode...Dvije godine zaredom sam prvakinja Baranje, na drzavnom prvenstvu ekipno 3 mjesto,,naj ulov Baranje deverika 1,99kg. U slobodno vrijeme kada odem trenirat..naleti po koji saran do 2,50kg..i naravno sve sto ulovim vratim nazad u vodu..
Preko 30 medalja imam osvojenih od toga 90% zlato.....hvalite me usta moja......a sto je naj ljepse od svega...svaka medalja ,najmanje 5 poljubaca......mislim...ribolov je.....hmmmmmmmm......lalalalala.....
P.S Polozila sam ispit za ribolovnog sudca...pa ako se opet dogodi svjetsko prvenstvo........da budem spremna...djeliti medalje.....
exa je offline   Reply With Quote