Tema: Roland GW 8
Videti jedan post
Star 12.04.2009, 00:12   #46
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.272
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@krile
"Teska" je to klavijatura pogotovu za jednog pocetnika kako si sam rekao za sebe.Ako neko ponudi da ti proda ritmove najverovatnije ce pokusati da te predje,zato ne zuri jer je klavijatura relativno nova i nema neku softwersku podrsku osim onog jadnog Style editora .Zbog toga je vrlo tesko napraviti dobar ritam i ko ih sam pravi za sebe sigurno nece hteti da ih proda za nikakve pare.Za pocetak slazi njegove originalne ritmove uz neku boju i to stavljaj u performansu,naravno efekti igraju vaznu ulogu kao kod svake klavijature.Dobro prouci manual kao i temu na forumu" Style works i GW8" i sam pocni da uredjujes ritmove tako sto ces za pocetak umesto Standard seta bubnjeva stavljati StudioX Kit2 a umesto basa neki bas iz GW banke basova.
GW8 nema hold funkciju za strings u levoj ruci pa zato kad budes uredjivao ritmove obavezno postavljaj neki strings u svaku varijaciju.
Bice jos ritmova u download sekciji samo malo strpljenja,naravno ako svi damo svoj doprinos brze cemo osposobiti svoje klavijature.
Pozdrav.
Boban010 je offline   Reply With Quote