Videti jedan post
Star 12.11.2008, 23:45   #14
alesis28
Početnik forumacije!
 
alesis28's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2008
Mjesto: Rumunija
Postovi: 12
Downloads: 79
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Harmonika si solo sintisajzer
Interesi: Muzika
alesis28 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Lächeln

Pa sad da se ne hvalim ja sam, ali moj kolega kupio od Trape (nije licno od njega, nego on je to sredio) i imao sam priliku da probam upored sa mojom instalacijom koju sam malo gore napisao...ali razocaran sam bio od ta mikrofona sta je Trapa spojio...ne kazem da su losi ti mikrofoni (electrovoice RE920), ali taj spoj ( mixovanje) meni je nekako sumnjiv, to kao da pojeda sirinu frecvencija. Nisam imao priliku da probam samo jedan komad od EV, mozda bi imao drugu boju taj mikrofon...
Stavio sam ji u isto vreme oba dve instalacije na harmoniku i poso sam u kolo...probaosam i boje da nastelujem i snagu...ali sam primetio dosta veliku razliku. Mislim moja instalacija mnogo bolja.
Da ponovim jos jednom: moja instalacija ima: 2 mikrofona Audio-Technica Pro 35X, i daljinac mi je Shure UT seria (malo stariji model, sa dve antene, mali receiver i od plastike kutija) i sto je najvazno, to kako sam vezao , spojio i mixovao ta dva mikrofona, to je moj koncept i to imam ja i jos dvoje kolege iz Rumunije kojim sam ja to ugradio, znaci zvuk ostaje isti ili sa jednim ili sa dva mikrofona.
Jedina stvar sto ne valja, je to da mi trebaju 2 baterije od 9 V, jedna normalno u daljinac i druga daje struju mikrofonima posebno. I ko hoce da proba i da uporedi samnom neku drugu instalaciju nek se javi....ja u petak dolazim u Srbiju, u Pozarevac i u Petrovac.

PS: U 23 novembra, Trapa i Milkica dolaze u Rumuniju kao gosti, pa cu imati prilike da proverim sa trapom ko ima bolji mikrofoni..hi hi hi hi ...
alesis28 je offline   Reply With Quote