Videti jedan post
Star 17.09.2008, 10:44   #39
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alix Pokaži Post
###Da Jimmy ima 4 slota, da samo dodam zaboravio sam, Audya radi na
2 IntelCore procesora, neznam koji jacinu, video sam i to svojim ocima.###

...IntelCore...Koja su to 2 procesora,jel znaš...?

A što se tiče Viste---
Imam je original (košta toliko kao XP kod nas),i NIKAD više je neću imati...
Radi jako nestabilno,kod mnogih drivera pravi cjeli haus,kad nabudžaš PC,treba ti pola sata da ti naloada sve i otvori kako treba,puca oooogromno RAM memorije koju troši za Visual Effekte a ne za rad,a u suštini VISTA je isto kao Windows Millenium-sramota Microsofta,zato sad uskoro lansiraju WINDOWS 7,koji će da popravi SVE bugove koje je pravila Vista i mnogo stabilnije i brže će da radi,ne isplati im se razvijati ServicPack-ove z anju jer je previše greški da bi se sve moglo popraviti---Razlozi za takvu potezu imate kod Microsota u objavama,koji sam pljuje po Visti a u nebo kuje WIndows 7...I još jedna stvar,VISTA ima t.i. BackEntrance-zadnja ulaz-vrata u prevodu,preko kojih mogu SVE vladne organizacije USA da vam u bilo koje doba provale u PC,i čačkaju po njemu koliko im volja,u namjeri da spreče "mogući terorizam"...Eto na šta se Bill Gates bacio,žalosno...
Pises o necemu sto ne poznajes i prepricavas ovdje internet stranice. Ti si instalirao Vistu i eto tebi ne radi to kako treba i to odmah znaci nda taj sistem ne valja. To sto pricas o Win 7 i razlozima sto izlazi ni to nema veze sa istinom. To nije nikakva zakrpa za Vistu vec novi sistem nova platforma. I gdje si ti to vidio da Microsoft pljuje po Visti, navedi stranicu da vidimo i mi.
tranzit je offline   Reply With Quote