Videti jedan post
Star 29.08.2008, 02:24   #5
Dacky1984
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 10.07.2008
Mjesto: Nis
Godina: 40
Postovi: 52
Downloads: 886
Uploads: 0
Rekao HVALA: 31
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg pa1xpro
Interesi: Computer Science, Mathematics, Music, ...
Dacky1984 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Dacky1984 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Jao da, zbog kradje software-a itd... Malo sam pozurio ali iskreno imao sam taj software dok sam svirao na G-800 i sve je radilo kako treba e sad ja sam relativno nov na sajtu pa eto jos nisam pohvatao sve cake iz pravilnika ali hteo bih da pomognem ukoliko ga pronadjem (mislim na emulator) da ga prosledim svima vama a da uz to ne popijem kaznu ali saznacu ja vec kako da to izvedem. Obecavam program cim ga pronadjem.

Sto se tice opomene, samo da objasnim nisam imao nikakvu losu nameru samo sam postavio relativno jednostavno pitanje i kroz nekoliko minuta je bilo 20-tak pregleda a ni jednog odgovora i eto to me je malo iznerviralo pa sam dopisao jos nesto ali ne u istoj poruci vec kao direkt odgovor pa si me zbog toga opomenuo da ne zurim i ja priznajem da sam POGRESIO sto je brzo to je i kuso, E i jos nesto znam da nije deo teme ali ja bih stvarno da vas pohvalim za ideju oko sajta stvarno je fenomenalan dosta stvari sam naucio i nadam se drugima pomogao, jedino jos nisam nista stavio na upload medjutim to ne znaci da necu. Vec duze vreme skidam razne stvari ne samo sa vaseg sajta i polagano pravim program za pa1xpro koji posedujem. Videcete o kakvom je programu rec da ne ispadne da se mnogo hvalim procenicete samo kad ga zavrsim, naravno podelicu ga sa svima.

Malo sam otisao sa teme ali se nadam da ces imati razumevanja (Vaxter)

SVE POHVALE
POZDRAV

Promijenjeno od Dacky1984 (29.08.2008 u 02:33 sati)
Dacky1984 je offline   Reply With Quote