Videti jedan post
Star 31.05.2008, 22:18   #3
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kao prvo dobro doso u svijet muzike i takodze na ovaj sajt. Nadam se da si pravilnik procito i drzi se njega i sve ce bit ok..Na tvoje pitanje nadam se da ovdije svadza nece ispast, ali ja cu ti reci svoje misljenje sta bi ja uradio na tvom mjestu...Dakle budzet600-800 eura u tu kategoriju spadaju pa50-60 i 80 sa mozda nekom doplatom.Razliku medzu te tri klavijture mozes da nadzes ovdije na forumu i da se informises kako treba. A sad iz licnog iskustva posto svaki muzicar dobija zelju za necim jacim i klavijtruama koje mogu sto ove druge ne mogu..Sad ja ti mogu savjetovat da uzmes nesto od Korg pa serije jer oni bas imaju ekstra solo i ritam dok neke dobar ritam a solo nista i obrnuto a u PA serije je sve sredina cak i vise ako zagrijes stolicu..posto bi kad dosadilo neka slabija klavijtura preporucio bi ti da scipis guzicu il nekako u ratama odplatis neki Korg Pa800 jer sa njim bi duuugo duuugo miran bio klavijtura pruza sve i moze se dobit dosta jeftino tako potrazi malo na forumu i nek ti ROLANDOVCI i YAMAHA napisu nesto o ti klavijturama sto se ja bas nesto i nerazumijem!
Pozdrav,Alen!
blatusan je offline   Reply With Quote