Videti jedan post
Star 08.12.2023, 02:09   #45
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pa takođe si upravo i ti i jasam primetio neke stvari koje si naveo šteta što nisi pogledao cijeli snimak pobegde predstavlja samo zvukove ali sam taj link prilimao usput koji nije ni baš nešto.Nego gledao sam neke gdje neki testraju G70 i Genos uspoređene tipku po tipku i zvuk je jednak tako se barem čuje pa mi to bilo baš čudno.
Naravno može biti ,da imaju G70 priključene na neki modul ili šta znam ili u pozadini čak i na Genos to naravno nisam vidio jer nisam bio tamo ali ima ljudi svakakvih.
Nego ja ne tvrdim da Genos nema boljih zvukova ili čak neke jednake kao G70 nego sam napisao samo oko usporedbe kako sam video na Youtube.
I osobno nisam uspoređivao Genos i G70 zajedno jer ga još nisam doneo na probu nego što sam probao kod druga i naravno nemam šta da kažem protiv njega.Naravno Genos je u stvari i puno napredniji i bolji to se ne može tvrditi da nije i ima valda sve funkcije koje su potrebne i koje meni sad na G70 fale mada i taj može da se sredi jako dobro.Ali Technics KN 7000 ima baš sve to šta mi sada na neku ruku fali a prve su funkcije u SOUND sekciji gdje se može po 4 instrumenata kombinirati u sahranu jednog a taj G70 nema tu funkciju i to je prva loša stvar jer je Roland smatrao da su zvukovi kakve su nametnuli kako moraju biti a to je griješka.Mandolina ima koja trza sa trzalicama samo jedna i još ta je nikakva jer je jednaka kao na Korgu koja mi se nije sviđala i nisam je koristio.Na KN7000 napravio sam Tamburice baš kakve sam hteo a i ti si imao fantastične kad sam gledao snimak na youtube.
Pa eto vidiš da G70 ne može biti isti Genos mada stvarno dobro zvuči ako se podesi kako treba ali ogromnog je potrebnog vremena.Ritmove i sve ostalo ručno podešujem notu po notu po tvome objašnjenju kad si pisao na forumu za KN7000 primjer u živo nikad nitko ne udari svaki put jednakom jačinom primjer na DRUM pa i ja tako stavljam jačine i dužine nota u gitarama pa naravno G70 zvuči sve bolje.Ali neko ko nema puno vremena takvim stvarima ne može se zajebavati a mora se znati i šta je potrebno.
Naravno Genos pošto je noviji ima sve to več sređeno i u ritmovima i zvukovima zato i zvuči kako mora.
Zato sam u temu napisao samo pretpostavku između ova dva modela jer kako sam vidio na onim testovima tvrdilo se da su zvukovi potpuno jednaki pa me zato čudilo jer je G70 več stari model a naravno ja na računalo kad vidim snimke ne mogu baš sasvim razlučiti dal su stvarno jednaki ali barem čuje se nekako jednako pa pitaj boga.
Tako sam malo bio u nedoumici dali se meni uopšte isplati mijenjati ali baš me sada pre neko vreme razljutilo pošzo nikako ne mogu složiti Tamburicu pa da ga jebem tako da sad znam kakva je situacija a to na G70 nisam očekivao jer sam ga baš zbog toga uzeo kako su ga svi hvalili pa sam bio radoznalan.
A ponajviše skoro svuda koristim Tamburicu koju sad na tom smeču ne mogu da napravim nikako a preturio sam več sve živo.
Dodato:
PS:Zaboravio sam sad sam opet pogledao tvoj snimak.Ja još imam KN7000 i nedam ga nikome mada bi neki htjeli da im ga prodam.
Jedino što nemam u njemu razširitvenih kartica koje več dugo tražim po netu ali ne nađem i ako sam koju našao budale nisu htjele da šalju ovamo.

Promijenjeno od flosarka (08.12.2023 u 02:16 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
flosarka je offline   Reply With Quote