Videti jedan post
Star 28.10.2023, 19:53   #4
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ako taj ZIP ima 40 pin priključak onda je več noviji model zove se duo magnetan čini mi se i ti zip driveri bili su i ako se još negdje dobiju jako skupi jer su se i još se koriste u strojevima u industriji.Ili ga je ugradio roland ili neko drugi ako si od koga kupio klavijaturu.Roland je u neke modele ugrađivao takve zipove jer su bili hiljadu puta bolji od onih standard koji su se često kvarili.Znači da nečeš imati problema oko toga i moči češ ugraditi 2,5 HD Ide takvi su još u starijim prijenosnim računalima s dobiju se i novi oko 40 eura ovisi koje je veličine.
Najbolje če ti biti uzeti CF v 40-polni IDE adapter Compact Flash CF v IDE u kojeg staviš Flash card zvoja če klavijatura podpirati oko 8GB a to je više nego dovoljno možda čak i više neznam sad tačno.Klavijatura ionako napravit če format veličine koliko može.To jest ako bi primjer stavio karticu od 40GB ona če se formatirati na 8GB ako klavijatura ne podpira više ili još na manje.
Pošalji mi sliku kabala da vidim koji su a može i zadnju stranicu zip drivera pa ču ti napisati šta ti tačno treba jer moram da vidim ako je zip imao posebno napajanje ili direktno samo preko tog širokog kabla.Mislim da ima napon preko širokog kabla ali svejedno moram da vidim.
Nego jesi li proverio ako je crko zip driver da ti možda nije crko samo zip uložak.
flosarka je offline   Reply With Quote