Tema: Korg Pa1000
Videti jedan post
Star 18.10.2023, 23:12   #4
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od tdamir66 Pokaži Post
Negdje sam pročitao da bi Korg mogao izbaciti novi update za Pa1000 gdje bi se sa sadašnji 300mb podiglo na 500mb, navodno su to tražili Korgovi zastupnici i distributeri za Arapsko tržište......Ako bi Korg to učinio samo za orijentalne verzije, mislim da ne bi bilo uredu sa ostatkom svijeta!
A pogotovo ne bi bilo uredu prema svim korisnicima Pa3x ....gdje je ostala nadogradnja samo na 256mb.....poput jednoga Pa800 ili Pa2x.....tu ne računam kompresiju za semplove ....već samo čistu memoriju!
Koliko ja znam i koliko se razumijem u te stvari jer ponekad i popravljam po koju klavijaturu to sa Update nema nikakve veze da bi se podigla memoriya.
Moguče bi bilo samo tako,da je Korg toliko memoryje več stavio u Pa 1000 pa je pustio zaključanu pitaj boga kojim razlogom.Valjda za kasnije da prodaju kljavu kao sa više memoryje.Ali i to nema nikakve svrhe jer bi oni koji su je prije kupili sa manje proširenja sa novim Upgrade došli na jednaku situaciju a platili manje za klavijaturu nego oni što su je morali platiti više.
Valjda je bilo pominjano da se u njega može sa novim Update staviti više memorije barem tako mislim jer samo sa upgrade ako u njemu nema više memorije nego što je ima ne može se ona naravno podiči.
Ako u korgu ima primjer samo 300mb memorije nikako nema mogučnosti da se bilo kojim Upgrade ona podigne na 500mb jedino da se dodatno ukradi još onih 200mb koji od 300mb nedostaje do 500mb.
flosarka je offline   Reply With Quote