Videti jedan post
Star 09.05.2023, 01:50   #9
miki2008
Vredan član društva
 
miki2008's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.04.2008
Mjesto: Banja Luka
Godina: 39
Postovi: 191
Downloads: 264
Uploads: 16
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: Klavijature
miki2008 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
miki2008 pošalji poruku preko MSN messengera miki2008 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sve je to tacno sto navodis kolega. Ali vidjecemo u buducnosti o cemu se radi. Iskren da budem smetaju i meni te stvari ali nisam prodao prethodni aranzer i ako sta zapne koristim njega tako da nemam tu brigu. Nazalost moramo nedostatke da prosledjujemo direktno korgu. Ocigledno njihovi test majstori nisu odradili posao kako treba. Ali nadam se da ce ubrzo i to sve rijesiti. Neko mi je rekao da je update najavljan za maj upravo.

Do sad sam sve pravio da to bude produkcijski potkovano ritmovi i boje. I sad sam vidio da je sav taj moj trud pao u vodu jer pa5 ne cita sve ono sto sam ima. Cita ali ne bas kako bi trebalo. A nadam se da ce sve to ispraviti. Vjerujem u to.
Prije kupovine bio sam u dilemi da li da umem Genos ili Event ali iskren da budem nesto sam razmisljao zasto da se mucim sve ispocetka. Ovako sam bar na pola posla. Bice to sve rijeseno kolega bez brige. Generalno sve zavisi i od nacina svirke vrste nastupa sta ko zahtijeva. Trnutno sam u njega ubacio uz svoj set i neki set gdje ima univerzalnih ritmova lijepo to izlazi i sad sto mi ne radi ono sto sam bas namjenski pravio ja zamjenim tim univerzalnim niko se ne ljuti svi zadovoljni i sve super. Svakako imam solo sint nije mi prioritetno ni da soliram na Korg Pa5 tako da sam opusten maksimalno.

Promijenjeno od miki2008 (09.05.2023 u 02:02 sati)
miki2008 je offline   Reply With Quote