Videti jedan post
Star 04.02.2023, 21:54   #55
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Imao sam sreću da ovih dana detaljnije istestiram i isprobam Event i baš sam zadovoljan kako to sve zvuči i izgleda.
Tasteri su veći nego na SD i to je dobro kao i osvjetljenje fadera Vrlo lako sam se snašao i privikao obzirom da par godina sviram SD modele. Kompatibilan je sa prethodnim modelima Ketrona i čita sve.
Najveći pomak naspram SD serije su Real Chord i Real Bass opcije gdje su ubacili brutalno dobre odsvirane paterne gitara i bas gitara. Dali su i opciju koju sam željno čekao na SD i nisam je nažalost dočekao a to je USER Real Chord i USER Real Bass gdje se mogu uvoditi odsvirani paterni gitara i bas gitara a u snimku ćete moći i da čujete.
Novina su i već spominjane terce koje se vrlo lako mogu napraviti a novi Real ritmovi zaista zvuče svjetski! I što je dobra stvar mogu se takođe vrlo lako optimizovati i prilagoditi nekom svom ukusu i potrebama.
Dirka je nekako čudna. Nema veliki hod ali je pomalo tvrda i ima jak otpor posebno prilikom vraćanja. Lično mi ne odgovara za soliranje i brže sviranje mada ima kolega koji kažu da su se privikli.
Nažalost klavijaturu nisam nosio na svirku a nadam se da ću uskoro i postati ponosni vlasnik a do tada slušam snimke napravljene direktno u samoj klavijaturi bez naknadnog editovanja.

https://soundcloud.com/burli-3/ketro...urli-demo-1wav
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, Burli, za koristan post:
Morison (05.02.2023), sinisa (05.02.2023)