Videti jedan post
Star 03.05.2020, 20:58   #80
b.o.Y.c.h. ČK
Odomaćeni član
 
b.o.Y.c.h. ČK's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.04.2007
Mjesto: Međimurje, Bayern
Godina: 36
Postovi: 503
Downloads: 685
Uploads: 13
Rekao HVALA: 120
Zahvalili mu 43 puta u 43 Postova
Instrumenti: Genos, Scandalli, Bugari Gold
Interesi: Skupljanje salveta
b.o.Y.c.h. ČK befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko MSN messengera b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Alene u pravu si.
Ja radim u jednoj od vecih bolnica u Minhenu u Op centru, i mogu reci da mi nikada na poslu nije bilo dosadnije, ali nikad me nije ni bilo toliko strah da se ne zarazim mada u mom poslu je zaraza uvijek moguca, zato se samo pokusavam puno bolje zastititi.
Sve operacije su odgodjene, samo hitni slucajevi, nije bilo posla, dobivali smo sve badava, od hrane, kave, slatkisa, dorucka, rucka, nikad nije bilo badava, ali sada od ove situacije je sve badava, koliko ce to sve kostati ne smijem ni pomisliti. Sada samo imamo koju kilu viska i neku psihozu od svih tih teorija i straha. Puno ljudima su odgodjene operacije mada su bili teski slucajevi i tko zna kakve ce svi ti ljudi komplikacije dobiti jer nisu bili lijeceni na vrijeme. Ostali smo bez osnovnog zastitnog pribora za rad, rukavice, maske itd., ovisni smo o Kini 100%, sva tehnologija, pogoni, sve je njima prodano da rade za eu, a sada kada je trebalo npr zastitnih maski nitko nije mogao ni imao cime proizvesti, jedna NJemacka je nitko i nista, evo takav sam dojam dobio. I korona je pred 3 mjeseca bila teorija zavjere, danas vec nije, bojim se da ce se i ostale "teorije" realizirati kao cjepljenje protiv covid + cipiranje, na sto se nikako i nikada ne bih podvrgnuo. Ovo je malo onako off topic, ali eto da cujete.
__________________
https://www.youtube.com/user/bcirkvencic/videos
b.o.Y.c.h. ČK je offline   Reply With Quote