Videti jedan post
Star 29.09.2019, 23:40   #64
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

lelee. Necu da menjam klavijaturu. Znas ono sa MIDI fajlovima sto sam pisao vec? Svako je otvoren sto puta i sve je prepravljeno trista puta i sad je sve sa semplovima, ali..kad ucitam stari set koji sam imao sve je ok, ali ako ucitam novi bez obzira da li su istim redom poredjani semplovi nista ne vidi. Kod midi fajla samo ona oznaka klavirske dirke (to je ono kao bio je neki sempl al ga sd nema) a ne znam kako ne vidi kad iste te ponovo u drugi set stavim i imam ih u klavijaturi. Sto znaci ni u novoj klavijaturi ih ne bi video a ko opet sve da prepravlja. Mozda ako postoji opcija da dodam set pored ovoga pa da odatle vadim boje za solo koje sam naso a nisam imao ili da ostane ovako i da ne menjam. A nekad sam bez problema ddodavao po neki sempl na vec postojeci ali sad to nece, ucitam info i to je to dole nema instrumenata a kad ih dodam onda samo njih ubaci a stare obrise, ili kad sve preslozim iz pocetka redosledom kakav je bio u klavijaturi a samo dodam neke preko onda ih ne vidi, ko da je midi vezan za onaj set jebo ga set i kad su isti semplovi a drugi set, pa i isti redosled ne vidi ih.
psr je offline   Reply With Quote