Videti jedan post
Star 29.09.2019, 10:57   #59
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citao sam sve ovo vise puta i gle probao deset put uvek izadje u PPI a jutros sam stavio drugi USB i info mi je nnormalno izaso onako kako i treba. Sad je sve ok ali sto je bilo onako stvarno ne znam. Osim ako onaj USB nije bio dobar, ali beckup sam uspeo na njemu da uradim. Stvarno ne znam, ali u svakom slucaju sad je sve kako treba. Uf. Hvala vam

Dodato:
Malo sam se igrao danas i uspeo vise puta da upisem novi pack naravno tad se brise stari ali stari sam vec imao kao PPI na USBu i cak i bez beckupa se lako ponovo instalira. Nisam uspeo ono sto sam ranije radio da kad na YEM prebacim info odmah i vidim dole u prozoru za semplove sta sve ima tamo pa da na to dodam jos neki a posto ne znam kako da dodam jos jedan i da imam dva packa za sada ce da ostane ovako ali u svakom slucaju sve je i dalje u klavijaturi i ako zaskripi imam ga na USBu. Moja je greska sto od gomie semplova nisam napravio neki moj pak u PPFu, isti onaj kao sto je u klavijaturi i da sad mogu da ga lako pozovem u YEM i dodam nesto preko, ali eto bar sam ukapirao de sam se zeznuo. Naravno citajuci Caspera, inace nikad ne bih povatao de sta i kako. Naravno hvala i Tihotyrosu

Promijenjeno od casper (29.09.2019 u 20:20 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
psr je offline   Reply With Quote