Videti jedan post
Star 07.08.2017, 10:05   #33
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@nikadvišekorg,kolega kako kaže pesma "ja u klin ti u ploču".Ti si postavio slike na kojoj se nalazi potvrda da si neko član sindikat muzičara za ne?
Ako poggledaš moje slike ond ćeš videti da na njima ni na zaglavlju a ni dole nema reč "sindikat" već da je to uverenje kojim jedno od dva reprezentativna udruženja SEMUS meni daje uverenje d mogu obavljati ove poslove koje obavljam.Bili su mi svega nekoliko puta nazovi inspektori, i kad sam im to pokazao-teraj dalje,a meni ništa drugo i ne treba.
Ja sam polagao čini mi se 2002 ili 2003 u Su u komisiji između ostalih je bio i B.Đokić i tada je to bilo jedino reprezentativno udruženje u SRB,ali kako kod nas u zemlji svega mora biti u nekoliko varijanti(nekoliko udruženja novinara,sindikata...)svaka partija osniva svoj,to i ti znaš,no to mene ne interesira,meni je bitno da mi ne smetaju dok radim i da mi priznaju to moje "uverenje" ili licencu nazovi kako hoćeš,ali nemoj zaboraviti na mom papirtu ne piše da sam član neke sindikalne organizacije.
Evo ovih dana mi treba stići za ovu tekuću godinu,i baš me briga,5oe mi ne znači ništa,a tih mojih 50godina me je naučilo "da se sa rogatim ne mogu bosti".
Uveravam te da postoji pravna država(a od nje smo milijardu godina)da tvoja diploma SMŠ nije ulaznica za ovo o čemu pričamo već upravo ta "licenca".
I med sestra završi med školu i bez položenog drž ispita ili kako se već zove ne može da počme raditi,advokati bez članstva u adv komori,lekari u lek komori...i tako dalje a svi oni imaju diplome.Zašto je dako,ne znam,znam smo da se tko mora,da li mi se sviđa,pa jebem li ga nije neka lova.i samo neka me ne diraju.
Usput pre četiri dana sam imao dve večeri svirke u restoranu koji je jop pod vlassništvom države.na recepciji me dočekao ugovor,potpisao,jedan promerak meni njim dva ti i danas sutra očekujem poruku od banke Inteza.
Ko nema taj papir o kome pričamo-tu teško da može svirati,e sad....
Veliki pozdrav,i da zaboravih,kolega
@megane,ma ne treba meni podučavanje iz oblasti poreskih zakona...ugalvnom radim za bakšiš

Promijenjeno od VUNIMRAV (07.08.2017 u 10:08 sati)
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote