Videti jedan post
Star 27.05.2017, 20:58   #220
tonijo
Odomaćeni član
 
tonijo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.04.2008
Mjesto: Slavonija-Hrvatska
Postovi: 517
Downloads: 1595
Uploads: 65
Rekao HVALA: 384
Zahvalili mu 26 puta u 22 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 5,Korg Krome,Honda TRX 400 4x4, RCF 735 MK IV, RCF 710 MK IV,RCF 905 ASII,KYMCO 700 MXU
tonijo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tonijo pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pitanje za gsp.Caspera i ostale, tko zna, naime, kad editiram style u Tyros 5, u "STYLE CREATOR", što god editirao u jednoj varijaciji koju označim za EDIT, kada izađem i spremim izmjene, uvijek, u toj varijaciji, bude stišan "RHY1 i RHY2", onda se vratim opet u "STYLE CREATOR", označim tu varijaciju za edit, odem u "MIXING CONSOLE" da pojačam bubanj i kad dignem "FADER" do kraja ništa se ne događa, volumen ostaje onaj isti.

Kad idem preko "ASSEMBLY" da prebacim samo bubanj iz sljedeće varijacije unutar toga stayla onda mi stiša bubanj i u toj varijaciji, volumen mogu vratiti jedino ako imam kopiju tog istog stayla u koji jos nisam ulazio i rješim sve preko "ASSEMBLY".

Gdje imam problem , ovo me jako usporava i počinje zamarati jer što god dirnem imam još 15 radnji da nešto drugo vratim nazad.
Napominjem da se radi isključivo o staylovima iz Yamaha packova, niti jedan ne koristim iz "domaće radinosti".????
__________________
Yamaha Tyros 5 76, Korg Krome 61, Dallape ORGANTONE, RCF 735 MK IV, Midas MR12, Honda TRX 400 - 4x4.
tonijo je offline   Reply With Quote