Videti jedan post
Star 13.02.2016, 16:33   #296
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Naravno da ne moraju,ali isto tako sam napisao da sam uzeo dva ritma i malo izmenio neke instrumente čisto da vidim šta će ispasti,ne bavim se trenutno nikakvom produkcijom i pravljenjem ritmova dok ne vidim da li ću uspeti gitare da rešim koje mi se ne dopadaju kako rade za sada,ali ne vidim ništa loše u tome okačiti i malo porediti snimke,na kraju krajeva i ono što je Morison okačio i snimak od Bojana i ovo što sam ja okačio je sve totalno drugačija priča.Mada opet ja samo experimentišem za sada,kada budem sredio ritam po svom ukusu okačiću ga i reći ovo je moj fazon i ovako se meni sviđa.Jako me nervira što fabričke boje nisu iznivelisane,i to su razlike ogromne u volumenu,a guitar mod ne mogu da prežalim što nema,čak i u micro tools ako se malko pomere udarci na žici nije to to.E sad možda i ja imam problem što sviram Pa3 pa to poredim a nije realno.U suštini najveća polemika oko ove sprave je u ceni pošto je mnogo jeftina za ono što daje,istina žalili su na materijalu ali meni lično uopšte to ne smeta.Ja bih voleo i ovi ostali što su kupili sprave da okače nešto čisto radi nekog poređenja.
svrakan je offline   Reply With Quote