Videti jedan post
Star 11.04.2015, 15:56   #4
rocco
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.01.2010
Postovi: 96
Downloads: 664
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 26 puta u 23 Postova
rocco ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od SMusic studio Pokaži Post
Misliš : da li u ovom modulu postoji... a ne: da li u ovaj modul postoji.

Ja imam ovaj modul i pošto kažeš da si pročitao manual, onda je trebalo da vidiš da postoji i molska i durska terca. Šta si ti čitao i gledao? Na kom jeziku ti je taj manual i kojim jezikom ti pričaš, možda nisi razumeo?
Ja sam Makedonac i slabo mi ide srpski jezik,a ti uopste nisi razumeo moje pitanje a mozda i neznas sta je "harmonski mol" i jesi mi dao pravi odgovor bogami "ima durska i molska terca" i sad? imam ponudu da uzmem ovaj vokalist za 150 eura ali ako nema harmonski mol onda ni 50 eura ne bi dao zato sto izlazi da je"nedorecen alat"....Svi ga nesto hvale a niko ne da neku konkretnu informaciju ili zaobidju ovo pitanje.....
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od velja87 Pokaži Post
Pitanje na koje niko na ovom forumu nije dao odgovor! Da li ovaj vokalist ima mogucnost da prati vokal sa tercama u harmonskom molu!? Dakle A-H-C-D-E-F-G#-A ?Naveo sam a harmosnki mol. Svi vidimo da ima terce dur i mol, a da li putem midija kad je povezan mozda moze da ''prati'' vokal u harmonskom molu kad se peva?
Nije mi jasno zasto treba da ima terce i za mol posto su iste kao i za dur(Cdur i paralelni a mol).

@rocco mislim da neces dobiti odgovor dok sam ne probas.
Tako je Veljo,sve si lepo napisao,sta meni znaci terca recimo A mol?Nista posebno kad sve to mozes da odradis sa C dur.Ako u VL3D stvarno ne postoji harmonski mol onda je to veeeeeliki propust i licno mislim da je taj ured bezvredan.Na pr stavili "C dur" i "A mol(prirodni) " to ti je jedno te isto i znaci da taj mol sto je u masini je totalno beskoristan......glupost....

Promijenjeno od rocco (11.04.2015 u 16:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
rocco je offline   Reply With Quote