Videti jedan post
Star 26.03.2015, 23:44   #25
splendid
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.09.2008
Mjesto: Novi Sad
Godina: 45
Postovi: 330
Downloads: 41
Uploads: 0
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 58 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg pa4, Guerrini superior 2
Interesi: Auto - moto - karting sport i još jedno brdo stvari..... :)
splendid befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@sale_band...druže nema potrebe da se ljutiš na mene...

Kao što ću možda i ja napustiti ovu zemlju trbuhom za 'lebom tako si i ti verovatno otišao...nemam ja ništa protiv tebe ili tvoje zarade...i ne zanima me...ali činjenica je da ljudi ovde odvajaju prosečne godišnje plate da bi kupili jedan pa3...jel ti znaš koliko je to.. ?

Sa druge strane ti bi kao neko ko živi u uređenom sistemu gde se ceni posao i ulaganje u isti, trebao da nam daš do znanja da bez alata nema zanata i da kupovina alata nije bacanje novaca već kupovina posla...barem bi tako trebalo. I zašto bi bio problem ako čovek sa nekim alatom radi nekoliko puta mesečno i zaradi svaki put minimum 50-100 evra da od jedne svirke mesečno odvoji 15-20 evra da bi kroz par godina kupio novi alat...jel to skupo...?...

Ako je to skupo onda nemojte molim vas da komentarišemo cene instrumenata...pa jedan telefon košta od par stotina e pa do nekog iphone 6plus do 1000e....

Ljudi niko nikog ne tuče po ušima da kupi nešto što mu je skupo...

Uh...al se raspisah oko gluposti....

Pozdrav.
Dodato:
Sve u svemu i ja bih voleo da je sve to jeftinije kao i vi ali teško da će nam se to ispuniti...

Promijenjeno od splendid (26.03.2015 u 23:48 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
splendid je offline   Reply With Quote