Videti jedan post
Star 02.03.2015, 21:50   #10
Jodik
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 09.01.2012
Postovi: 40
Downloads: 26
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 7 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg Pa3X 76,Korg Pa700,Korg tr
Interesi: Sviranje i pjevanje
Jodik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja sam bio isto u nedoumici nakon pa 80 sta uzeti,uz pa80 sam vukao vocalist sa kablovima,pa laptop za pustanje muzike u pauzi,gledao sam pa600 cak i pa900,za pa3x nisam imao novce,ako sviras sam kao ja,prvo ne pustam midije,imam pedalu ec5 bez koje ne mogu jer me mnogo rastereti,ove dvije klavijature je ne podrzavaju,trebao sam 4 izlaze da vocalist odvojim na izlaz 1 i 2 koje opet ove nemaju da koristim efekte sa miksete naravno dynacord,a i bolje je da se sve ne guzva na left i right,na pa 600 ne možeš posebno učitavati semplove,korg pa800 sam se bojao uzeti rabljenog zbog tog rama i matične ploče,uzeo sam pa1x sa mp3 za 900 eura,to je isto kao i elite,ima odlične zvučnike da je milina svirati kod kuče,nisam stavljao semplove bubnjeva da mi uzme ram jer u njemu ima mnogo toga dobrog za iskoristit,odlične je izrade,tasteri,dobro izlazi na razglas da mi ljudi prilaze i kažu kako to dobro radi,na njoj imam sve i ja sam zadovoljan,jedino što je duplo teža,toliko o staroj klavijaturi,to je samo moje razmišljanje možda nekom pomogne,pozz
Jodik je offline  
Sledeći član vam se zahvalio Jodik za ovaj koristan post:
jevtabg (06.05.2019)