Videti jedan post
Star 06.12.2014, 12:07   #12
jtodorov
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.09.2013
Postovi: 138
Downloads: 877
Uploads: 2
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
jtodorov ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kada sam koristio DYNACORD mixer, klavijaturu sam vezao preko dva kabla banane u jedan stero kanal(L i R).
Sada ako koristim Behringer X32 rack zato sto nema stereo kanal sa banane logicno je da idem preko AUX1 i Aux 2 i da tako dobije isti signal.
Sta mislite da li je bolje da idem od klavijaturu u kanonski ulaz sa dva kabla (banana-kanon) ili da idem peko aux-a?
Da li je jos bolje da idem na cetiri Aux kanala, tako sto bi podelio na Aux1 samo bubanj, na Aux2 bas, na Aux 3 ostali ritam i na Aux4 solaza sa desne ruke?

Takodje, ne znam da li je moguce da se neovisno kontrolira signal L i R main fader, zato sto postoji samo jedan main fader, a recimo ako zelim da utisam jednu stranu neoviosno od drugu kako bi to uradio (ali ne preko panorame, zato sto tako bi utisao jednu stranu, da bi na drugu dobio vise glasnocu)?

I samo jos ovo, ukoliko snimam zvuk preko RCA izlaz iz miksete direktno u kamere, kako bi neovisno od master fadera, kontrolisao glasnocu tog signala koji ide u kameru? Da li mozda preko kontrola fadera za AUX5 i AUX6?
jtodorov je offline   Reply With Quote