Videti jedan post
Star 11.09.2014, 12:52   #60
deki
Početnik forumacije!
 
deki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.06.2005
Mjesto: Pečuj, Mađarska
Postovi: 32
Downloads: 436
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6
deki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav kolege,

Evo hteo bih da zatrazim pomoc od vas. Nekada davno, pre jedno 10-ak godina radio sam na pc+master keyboard kombinaciji. Vuko sa sobom pc kuciste plus monitor plus tastaturu i na kraju jos jedan cme-uf7. Kasnije sam dosao do zakljucka da ova master klavijatura nije bas najspretija, posto program change funkcije nisu bila bas lake za brzo biranje u live primeni, a morao sam da ponesem i pola stana. Posle svega toga sam preso na ultra-zujalicu DX11 a potom na XP30. Sada koristim Fantom G6, no pojavio se problem, morao bih da predjem na aranzer.

E sad na koji nacin...?

Da kupim PA3X....lako za rukovanje....ali i polovan ovde u Madjarskoj kosta 2500 evra, max 512 rama, a sad ih imam 1 gb.
Pa-triks-li: ima ga samo novog a cena ista ko polovni Pa3x, 192 rama, manjak funkcija itd.
Ajd reko da zamenim fantoma za Pa2x.... ali zasto da doplatim za kljavu koja ima samo 256 rama, starija je...a led lampice znaju da stvaraju cuda. Ok, cena 1700 evra

Onda sam se setio da napravim neku kombinaciju.

Fantom + recimo microarranger (ne zelim bas 2 kljave) 1200+400 €
Fantom plus neki stariji modul (i40m...malo user mesta) 1200+150 €
Fantom + vArranger V2 (wintablet) .... style funkcije, na touch screenu....malo predaleko
Korg i30 + audio pc (po meni mozda najbolja varijanta) 1200+???

Plastikaner mi ne treba, znaci ako moze bez predloga u kojima pise Tyros i slicno.


E sad pomozite ako znate i imate volje za kuckanje.
deki je offline   Reply With Quote