Videti jedan post
Star 31.03.2014, 13:47   #6
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Tih 48kHz je sasvim uredu jer i UCA200 radi na istoj frekvenciji. Iskreno, ne mogu ni da predpostavim gdje bi mogla da bude greska i tu sve jednostavno "smrdi" na veoma lose konfiguriran Windows, drugog objasnjenja nema, niti ga moze biti. Do audio karte nije jer taj Behringer je za sistem sasvim "lagana" audio karta, sto znaci da ne opterecuje operativni sistem i siguran sam da ona ne pravi probleme. Ostaje na kraju, opet ono o cemu neprestano trubim po forumu, da se audio ne moze raditi na kanti iz prve prodavnice kompjutera. To jednostavno ne ide i uvijek se osveti, a oni koji me ne poslusaju, obavezno dozive ovakve frapantne situacije. Ovdje ne mislim na tebe jer sa tobom i nisam diskutovao u vezi sa tim. Sve dok se radi o jednom softvare instrumentu koji ce se svirati, moze i da prodje ali cim se krene u imalo komplikovanije konfiguracije, dolazi razocarenje. Apetit muzicara naravno poraste, cuvsi kvalitet onog jednog instrumenta i uporedivsi ga sa zvizdaljkama i prdaljkama sa hardware instrumenata ali za gasenje tog apetita nije dovoljna igracka od kompjutera. Ako je neko spreman da za nekakav Tyros 5 ili PA3X da po 4.000 eura, zasto bi bilo cudno i nenormalno, ako bi dao i za jedan vrhunski sound na software bazi i to sa neuporedivo vecim fleksibilitetom, isto tako 4.000 eura ? Zar nije malo ili malo mnogo neskromno, ocekivati da ce se dobiti pomenuti sound na laptopu ili kompjuteru od par stotina eura. Naravno da je neskromno i to totalno neskromno, a uz to i potpuno nemoguce. Ono sto vrijedi to i kosta i... tu se prica zavrsava.
Napisi mi koji kompjuter (Laptop) koristis. Ukoliko je kompluter, onda mi nabroj komponente ali bas sve, da bih imao kompletan pregled hardwarea jer jedino tako bih eventualno mogao doci na ideju sta ti pravi smetnje.

Promijenjeno od tranzit (31.03.2014 u 13:51 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote