Videti jedan post
Star 16.01.2014, 01:16   #7
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja bi sada najiskrenije voleo da se dokopam jedne Yamahe Ex 5, koju verovatno nikada, ali bukvalno nikada ne bi prodao. A imam i jake argumente zašto je tako, koje naravno mogu da iznesem, ako bude bilo potrebe. Zato i tebi savetujem, ako imaš prilike da probaš posavetuješ se, sa još nekim i kupiš sebi tu klav. Jedini minus te klav. je Težina. Kome to smeta, meni ne predstavlja problem.
Dirke su savršenstvo koje je Yamaha ugradila u taj model i u PSR 9000 Pro, i posle toga, možda nešto približno ima neki od Motifa, ali to ne mogu sa sigurnošću da tvrdim. Jedino što mogu da kažem je, da je to dirka koja je apsolutno bez konkurencije do dana današnjeg. Bilo bi lepo da probaš pa da se uveriš, jer rečima teško opisati.
Što se tiče cene, skoro je na oglasima bila jedna za 400e. To je po meni niska cena za ovu klav. To sve zavisi od vlasnika. Kod nas je definitivno podcenjena, i ljudi nisu svesni kakva je to "aždaja".

Promijenjeno od calevh (16.01.2014 u 01:24 sati)
calevh je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio calevh za ovaj koristan post:
demir (16.01.2014)