Videti jedan post
Star 16.11.2013, 20:39   #57
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.170
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.753 puta u 1.309 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@zoricid - Ne znam na osnovu čega to zaključuješ, ne bih rekao da je tako

@alenmo - Hvala za info. Na (moju) žalost, očekivao sam malo opširnije i preciznije odgovore od nekoga tko je imao priliku svirati instrument.

Ne mogu se oteti dojmu i izgleda mi kao da je distributerima "kod nas" sasvim svejedno kako će se prodavati Yamahini aranžeri. Ova tema je jasan primjer da je tako, a držim da je ovaj forum jedini relevantan "u okruženju" kada govorimo o aranžerima. Pa gdje su te informacije koje bi mogle interesirati sadašnje i privući eventualne nove korisnike Tyros serije? Pogledajte recimo kako je Morison odlično "odradio posao" prilikom izlaska BK9. Nemoj me krivo shvatiti, alenmo. Ne obraćam se osobno tebi, uostalom niti ne znam u kojem si svojstvu osim što vidim da is redoviti član. Pišem ovo kao kritiku Yamahinom uvozniku za naše područje. Pokušajte telefonom dobiti informaciju u svojoj trgovini pa ćete vidjeti o čemu pričam. Web stranica Euro-unita klikom na veliki baner na naslovnici preusmjerava na Yamahin oficijelni sajt. I onda se čude (imam pouzdanu informaciju) zašto je prodaja za Tyros4 bila loša na našem području.
casper je offline   Reply With Quote