Tema: Roland VE-20
Videti jedan post
Star 09.09.2013, 21:51   #6
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav svim forumasima!!!
Posto Marko7 poseduje ovaj VE-20 vec neki period i koliko sam zakljucio jako je bio zadovoljan u prvi mah sa njim pa bih molio bih njega ,ili bilo koga ko poseduje VE-20 vec neki odredjen period,da mi odgovore na par pitanja...
1.Da li je lak za upotrebu na live svirci tipa ako u pesmi ima gornja pa donja terca ili obrnuto i kakav je u tim momentima odnosno da li je brz za "shaltanje".I da li je lak za pozivanje programa?
2.Kakav je u skalama tipa harmonskog mola tj.dura ili kako neki zovu "orijentalnu skalu" NPR.A,B,C#,D,E,F,G,A.
3.Koliko su mu iskoristivi efekti(delay,reverb)?
Sve ovo me interesuje za svirku 70% narodne a 30% zabavne.
Vidim da je pristupacan po ceni od drugih vokalista a ja treba da ga dobijem u trgovini pa treba da dobro izvazem izmedju njega i PERFORMER-a za kojeg znam da se odlicno pokazao ali vec on ima dosta godina(ako se ne varam negde '97-'98 je izasao iz fabrike)a iskreno vise me privlaci BOSS-VE 20 jer noviji,vise mogucnosti(eq,kompresor,sift tune...),itd,itd ali ako je tako dobar zasto nije vise u upotrebi?.
__________________
Ako jednu stvar radis 100% bolje nego drugi...Dobar si...A kada radis 100 stvari za 1% bolje nego drugi...Onda si profesionalac...
veselinovicvs je offline   Reply With Quote