Videti jedan post
Star 09.07.2013, 16:23   #9
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Uopste ne mislim da si mali, mada bi bio sigurno "mali" ako bi uporedio svoje godine starosti sa mojim. Posto si snimao sve u Studio One Artist DAWu a i preko Presonus audio interfacea, ima nekoliko zamjerki jer mi je poznat kvalitet njihovih uredjaja. Sam snimak je pozamasno opterecen visoko-frekventnim podrucjem, pa su sve cinele, ukljucujuci i HiHat, dominantne i "zamazuju" kompletan aranzman. Odnos instrumenata u aranzmanu je malo poremecen pa je na primjer akusticna ritam gitara prejaka u odnosu na bubanj a i pored toga se jedva razaznaje radi onih cinela, pogotovo u refrenu. Vokal si takodje previse "prefarbao" visokim frekvencijama. Nisi naveo koji monitoring imas ali imam utisak da nije bas najbolji, pa te vara slusanje, te je kompletan miks radi toga ostao takav kakav je. Sto se tice nazalnog pjevanja, to se samo tebi cini da je "cool" ali nemoj da se zavaravas. To nije "cool" a nije ni stvar ukusa !!!!!! Sve bi bilo dosta bolje i ozbiljnije se culo, ukoliko bi pjevao bez toga. Ti si odlican pjevac, veoma siguran u intonaciji, sa dobrom dikcijom (uprkos nazalnom karakteru glasa), sa stabilnim vokalima i ornamentima... e to je "cool" i... to ne moze svako.
tranzit je offline   Reply With Quote