Videti jedan post
Star 09.03.2013, 17:05   #1
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Pomoc oko boje (harmonike) na Korgu X5D

Pozdrav svima....Vec dugo vremena trazim ''solidnu'' harmoniku za Korg X5D, i slucajno nadjoh jednu koja mi se svidja....Harmonika se cuje na 12sec na ovom videu:

7 8 Mix MLADEN
You need to upgrade your Flash Player
Moja trenutno na X5D-u zvuci kao sa ovog videa:

kockar juzni vetar ado svira korg x5d
You need to upgrade your Flash Player
Jel moze neko da mi kaze "parametre" i podesavanja da bi dobio ovu boju?Ova harmonika je odsvirana na Korgu iS50 na ovom videu, ali ima istu (Ai2) sintezu zvuka kao i X5D, tako da to mora da zvuci isto tako i na X5D-u....Pitao sam lika na pp sa ovog videa, medjutim, javio se jedanput i rekao da nije trenutno kuci, i da ce mi reci kada dodje sa puta, i posle toga sam ga ja jos par puta pitao, ali se nije javljao, pa da ne teram coveka da mi kaze od kojih boja je napravljena ova boja, da li je u Program ili Combi modu i slicno, jer mozda covek nece, pa rekoh da pitam ovde, mozda neko ima ovakvu harmoniku, pa da mi kaze podesavanja....Hvala unapred....Pozdrav
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote