Videti jedan post
Star 23.02.2013, 20:14   #17
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Totalno si na pogresnom putu. U mojim odgovorima nema nimalo "ljutnje" niti imam bilo kakav razlog za to a jos manje nekakvog "vrijedjanja". Iskljucivo me ljuti kada se ne razmislja logicno i kada se javno tvrdi nesto sto se ne poznaje dovoljno. Nemoj to nikada u mojim odgovorima da shvatas licno jer ti ne bih ni odgovarao da ti zelim bilo kakvo zlo. Sto se tice toga da li sam cuo M8 mikser... momce, vjeruj mi na rijec, da sam za preko 40 godina rada cuo toliko miksera i mikrofonskih predpojacala, koliko ti dlaka na glavi imas (pod predpostavkom da nisi prerano izgubio kosu). Kako god bilo, zestoko se varas misleci da ta trecerazredna mikrofonska predpojacala sa niskobudzetnih malih Soundcraftovih miksera mogu i u kom pogledu da se mjere sa XMAX predpojacalima Presonusovih uredjaja. Namjerno pisem "trecerazredna" jer su ona sa Presonusa tek "drugorazredna". I ovdje postoji vrlo konkretna hijerarhija u pogledu kvaliteta. Iz svih ovih razloga ti preporucujem da poslusas savjete iskusnih kolega i da ne trazis u odgovorima nesto sto ne postoji.

Promijenjeno od tranzit (23.02.2013 u 20:15 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote