Videti jedan post
Star 15.01.2013, 23:02   #16
vingula
Veteran
 
vingula's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.11.2006
Mjesto: Zagreb,Hrvatska
Godina: 39
Postovi: 1.284
Downloads: 1775
Uploads: 49
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 81 puta u 68 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G7, Korg PA1X Pro Elite, AKAI Advance 61
Interesi: Muzika,Računala
vingula befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
vingula pošalji poruku preko MSN messengera vingula pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

razumijem vas što vi govorite, probavao sam jednostavno sve opcije, i sa isključivanjem resursa i sa driverima te bez njih. jednostavno sa svime, uzeo sam u obzir i brži RAM i okretanje diska ali jednostavno kad upalim npr. 3 Nexusa i NI Giant te NI Studio Drummer i Hypersonic 2 + Ozone 5, kad to sve zajedno zasvira maltene mi hoče komp. eksplodirat .... i guši se, dok mi je na laptopu druga šema, tamo se manje guši i donekle pristojno radi ali i tu nakon 1h kad nediram ništa, pustim projekt malo počne pucketat zbog latencije, što se mene tiče mogu vam sve to snimit kamerom...nije mi problem, da neispadne da lažem i pričam gluposti, jel več par godina kuburim s tim problemima, ako koristim i snimam WAVE sve je ok...nema problema, ali VSTi me ubija

@Tranzit
možda se nismo shvatili ali ja govorim da na novim računalima sve to bolje radi nego na mojem starom "10" godina... možda grejšim ali pobrkali ste pojmove, vi ste napisali da ja tvrdim da stariji komp radi bolje od novog
__________________
1.Mrzim žicaroše i razne oblike žicanja!!!
2. ne stoji bez veze.
3.Nemoguće želje ispunjavam odmah,a za čuda mi treba malo vremena.
vingula je offline   Reply With Quote