Videti jedan post
Star 28.03.2012, 05:45   #42
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala druze samo ja ne snimam sve posebno na trake ali ipak je dobro znati i ovo....Ja u najvise slucajeva ako snimam snimim odmah kako zvuci sa ketrona ritam na jednu traku kompletno i mozda neki instrument odsviram samo da imam podlogu,a poslije eventualno ubacujem ako nisam stigao da odsviram nesto a i sto je ne moguce kad jedan covjek sam svira po nekad a to sve zavisi i od pjesme,pa poslije dosnimim po nesto heheh....Znaci ovaj maksimizer je najbolje koristiti samo poslije kad sam sve izmiksao i trake instrumenata,vokala itd..ako sam te dobro svatio..tek poslije kad sam eksportovao u vaw pjesmu i onda u mastreigu ide ovaj maksimizer ako treba da to podignem koliko treba da bude sve glasno.

Tranzit druze nisam mislio da si najaci u tom smislu na koji ti mislisNaravno da ima ovdje mladjih npr.kao sto je dell pa jos i poceo da dize one tegove...Kako da se mi stariji onda nosimo s njime?Nema sanse kud 2 metra visok a metar sirokMislio sam za pomoci koje nam pruzas svojim znanjem...Pozz
zeljko je offline   Reply With Quote