Videti jedan post
Star 08.03.2012, 04:51   #30
aleksandar72
Odomaćeni član
 
aleksandar72's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.05.2009
Mjesto: 50° 07´ N 8° 41´ O
Postovi: 778
Downloads: 53
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 103 puta u 92 Postova
Instrumenti: ima ih vise..
Interesi: $
aleksandar72 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
aleksandar72 pošalji poruku preko MSN messengera aleksandar72 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Tranzit wrote:
...Kolega Korgovac zaboravi sve specifikacije i filozofiranja, naculi usi i sve ce ti biti jasno

....Kolega korgovac ima jedna stara izreka: nije majka sina karala sto je kockao vec sto je isao da se vadi

....Dosadio si i Bogu i narodu. I na kraju...za tebe nema rezultata mog testa jer ti to svakako ne razumijes.

....Ti si toliko neupucen da cak nisi u stanju da nadjes ni specifikacije tog pojacala.

....Ne zmaraj me vise jer ne znas nista o tome o cemu pokusavas da pises

...Sta ti treba da se uopste uplices u nesto sto nikako ne razumijes ? Popusti aman, prestani sa izmisljotinama o nekakvim timovima inzinjera i nekakvim testovima... pa dosadio si i Bogu i narodu. I na kraju...za tebe nema rezultata mog testa jer ti to svakako ne razumijes.

...Ne zmaraj me vise jer ne znas nista o tome o cemu pokusavas da pises

...Pa pobogu koga ti zafkavas i zamajavas sa tim sto radis i kakve nebuloze ovdje postavljas. Nekog dripca sa nekog bjelosvjetskog foruma koji je uzeo sebi za pravo..



Nemam reci, potpuno upropastio jos jednu temu a odnos prema ostalim kolegama je kriminalan...
Ako je ovo buduci nacin komuniciranja na forumu,decki, idemo definitivno u pogresan pravac.
Izvinjavam se kolegi korgovac sto sam naseo na bezvezne provokacije i doprineo da tema ode u nepovrat.
__________________
"Why there is no such thing as RMS watts or watts RMS' and never has been"
aleksandar72 je offline   Reply With Quote