Videti jedan post
Star 03.03.2012, 02:48   #28
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

evo ljudi da vam se javim da sam danas uzo pa2x,napisao sam i u "ajde da se hvalimo",al ajd da zapecatim i moju temu ,pa evo pisem vam i ovde..malopre sam dosao s puta,danas sam prevalio 700 kilometara za pa2x, Nis-Loznica i nazad, znaci krenuo jutros rano od kuce,evo malopre stigao u Nis.ali dobro isplatilo se-uzo sam,pa mogu slobodno reci,novu klavijaturu,kao iz prodavnice,tek izasla iz garancije...posto nisam uspeo da nadjem tyrosa 3 u tako perfektnom stanju kao ovaj pa2x,uzo sam korga,pa videcu dalje, bice sigurno zamene u skroje vreme za tyrosa 3,jer rekoh da sam se nameracio na yamahu,tako da "moram" da je imam,ali kad naleti neki ok primerak..za sad sto se tice pa2x,pozitivni sam iznenadjen,relativno sam zadovoljan zvukom, ipak ima dosta pomaka u odnosu na pa1x,iako sam mislio da cu razlike meriti u "gramima",ali ima vrlo "slusljivih" razlika,bar ovako na prvo slusanje sto sam zapazio,za ovih sat vremena pored klavijature...elem,videcemo za nadalje,eto za sad se zavrsilo sve na pa2x,mada kao sto rekoh imam veliku zelju za yamahom...hvala svima sto ste se trudili da mi pomognete pri izboru i slusamo se uskoro u sekciji "demo snimci",da predstavim pa2x...hvala jos jednom svima i pozdrav

Promijenjeno od Milan$ (03.03.2012 u 02:52 sati)
Milan$ je offline   Reply With Quote