Videti jedan post
Star 13.01.2012, 18:31   #19
dekiciric
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 16.04.2009
Mjesto: Bela Palanka
Postovi: 197
Downloads: 1189
Uploads: 10
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 14 puta u 13 Postova
Instrumenti: Ketron Audya 5, Yamaha Motif XS6, Yamaha Montage 6, Korg T3, Korg Prophecy
Interesi: Muzika, pravo.
dekiciric befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

A & H ima 4 Aux-a,a sto se tice grafickog eq-a,ukoliko sviras aranzer,dakle bez akusticnog bubnja u bendu smatram da zvuk moze samo da se deformise njegovom upotrebom (znalci kazu da je u takvoj prilici najbolji eq iskljucen eq!).Ovo iz razloga sto vecina muzicara zeli da ''nabudzi'' zvuk,sto obicno cine dodavanjem niskih frekvencija pomocu graf. eq-a,a to u vecini slucajeva dovodi do nezeljenih posledica,tzv. ''basofonije'' i sl.Dynacord-ove miksete sa pojacalima u sebi daju upravo takav zvuk,po meni mnogo suvisnog basa imaju u sebi..e sad Cms 1000-3 nisam imao prilike da slusam,vrlo verovatno da,posto je u pitanju ''suvi'' mikser,tih nuspojava nema.Ja se uvek odusevim kada cujem neki snimak direktno iz Dynacord-a,ali kada cujem neki aktivni model tog proizvodjaca,narocito u zatvorenom prostoru-razocaram se-niti razumem pevaca sta peva,ni muzicare sta sviraju,sto me navodi na zakljucak da ''zec lezi'' u pojacalu,da je ono glavni ''krivac'' za tako nerazgovetan sound.Ne mogu da gresim dusu sto se tice pasivnih Dynacord miksera..nisam ih se nesto preterano naslusao,a Cms 1000-3 nisam uopste cuo,kao sto vec napisah.Za A & H Zed seriju odgovorno tvrdim da ima kristalno cist sound,a nadam se da ce se javiti neko ko poseduje Cms 1000-3,te da ce ti,Pedja,pomoci u vezi tvoje nedoumice.
dekiciric je offline   Reply With Quote